Reddit údajně vyvíjí vlastní funkci zvukových místností

Reddit social news

Vzhledem k tomu, že zvukové sociální sítě jsou stále v kurzu a poskytují uživatelům více možností, jak zůstat ve spojení, zdá se, že téměř každá platforma nyní zvažuje své vlastní funkce a způsob, jakým by mohla být integrována do jejich aplikace.

A Reddit může být tím nejnovějším, který se k tomuto trendu připojil – podle nových zpráv Reddit v současné době testuje svůj vlastní pohled na sociální audio, se zvukovými místnostmi v subredditech.

Jak uvádí Mashable:

„Reddit v tichosti prozkoumává novou funkci, která by umožnila moderátorské hlasové chaty, pravděpodobně podobné Clubhouse, podle zdroje obeznámeného s plánem společnosti. Vývoj je stále v raných fázích a byl označen jako důvěrný.“

Mashable poznamenává, že od Redditu chtěl vysvětlení projektu, ale zatím neexistuje žádné oficiální potvrzení projektu.

Ale dávalo by to smysl.

Reddit v posledních několika letech pracuje na více možnostech, jak posílit interakci v reálném čase, a to přidáním nástrojů, jako je živé streamování a zasílání zpráv v aplikaci, aby se lépe spojili uživatelé s podobnými zájmy.

Reddit si dokonce vyzkoušel náhodné skupinové diskuse, které zaujaly podobný přístup k audiu.

V dubnu loňského roku Reddit přidal novou výzvu „Zahájit chatování“ do vybraných subredditů, která po klepnutí zahájila uzavřenou skupinovou diskusi až pěti členů najednou ze stejné komunity.

Přečtěte si více zde: socialmediatoday.com

Related posts

2 Thoughts to “Reddit údajně vyvíjí vlastní funkci zvukových místností”

  1. […] síť Reddit funguje jako diskusní fórum a platforma pro nahrávaní obsahu včetně fotografií, videí či […]

  2. […] síť Reddit funguje jako diskusní fórum a platforma pro nahrávaní obsahu včetně fotografií, videí či […]

Leave a Comment