BeReal vyrostla na 10 milionů aktivních uživatelů denně

BeReal app

Už jste se dostali do rostoucí sociální aplikace BeReal?

Pokud ano, nejste sami, aplikaci nyní údajně používá až 10 milionů aktivních uživatelů denně, což je celkem slušný nárůst z pouhých 10 000 před více než rokem.

Trendová aplikace současnosti, BeReal rozesílá všem uživatelům v náhodnou dobu každý den výzvu, která lidi žádá, aby sdíleli fotku toho, co právě dělají s časovým limitem 2 minut na zveřejnění aktualizace.

Aplikace je nabízena jako anti-Instagram se zaměřením na skutečný, neupravený každodenní život, na rozdíl od přestříkaných, vyleštěných scén životního stylu IG.

Jak popisuje BeReal: „Žádné filtry. Žádní následovníci. Jen přátelé, sdílení mezi sebou. Na BeReal objevíte skutečné životy svých přátel a přiblížíte se jim.“

Tento přístup jasně rezonuje natolik, že ostatní aplikace se nyní snaží replikovat své základní nástroje, přičemž Instagram v současné době pracuje na nové funkci „Candid“, která vypadá velmi podobně jako uživatelské rozhraní BeReal.

Je zajímavé si všimnout růstu aplikace a popularity jejího přístupu „reálného života“, což ukazuje, že lidé mohou mít dost nerealistických zobrazení osobností a obrázků.

Což je klíčový bod poznámky – když se díváte na účty lidí na sociálních sítích, v podstatě vidíte hlavní roli jejich života, která vylučuje slabiny a zápory a zdůrazňuje to, co daná osoba chce, abyste viděli. To může vést k negativnímu sebehodnocení a následným dopadům na duševní zdraví. Ale s tím, jak nejpopulárnější celebrity sdílejí na internetu příliš přestříkané, hyperreálné obrázky sebe sama, vede to k novým trendům v reprezentaci a předvádění vaší ideální image.

Můžete tedy vidět, proč BeReal získává na popularitě, s těmito bezprostředními, každodenními obrázky, které poskytují relativnější reprezentaci skutečného života, což může ve skutečnosti pomoci vybudovat komunitu a spojení, na rozdíl od sledování online.

Jsou ale v aplikaci možnosti pro značky a marketing?

Přečtěte si více: socialmediatoday.com

Related posts

Leave a Comment