Clubhouse spouští uložená přehrání a odhaluje novou ikonu aplikace

Clubhouse Abraxas Higgins

Clubhouse provedl poslední aktualizaci s novou možností „Uložit opakování“, která uživatelům umožní uložit si zvuk z nahraných chatů Clubhouse a poslechnout si je v pozdější fázi.

Clubhouse Saved Replay

Jak můžete vidět na těchto snímcích, které zveřejnila výzkumnice aplikací Jane Manchun Wong, budete si moci uložit přehrávání pro místnost klepnutím na nabídku tří teček buď na chodbě, nebo v živé místnosti, ve které nyní uvidíte možnost „Uložit opakování“ na později. Své uložené záznamy pak budete moci najít pomocí nové ikony sdílení v horní části vašeho profilu.

Clubhouse oficiálně spustil svou variantu nahraných místností minulý měsíc poté, co ji při testování spatřili různí uživatelé, a kapacita pro uložení zvuku pro pozdější fázi přidává na užitečnosti a funkčnosti této možnosti a poskytuje větší flexibilitu a užitečnost.

I když si myslím, že to nebude moc lidí zajímat. Clubhouse se ztratil ze světa sociálních sítí po svém masivním, náhlém vzestupu na začátku roku, a i když mnozí stále používají audio sociální sítě, nyní se zdá docela jasné, že to není formát, který mění hru, jak si někteří představovali.

Ve formátu však stále může existovat příležitost a jako takové může být poskytování více možností použití pouze prospěšné, zvláště když tento nový proces pomůže rozšířit hodnotu vašich chatů.

V dalších novinkách Clubhouse odhalil novou ikonu aplikace, přičemž novou tváří aplikace se stal streamovací influencer Abraxas Higgins.

Přečtěte si více zde: socialmediatoday.com

Related posts

Leave a Comment