LinkedIn Pulse: Síla blogování na LinkedInu

LinkedIn Pulse

Když společnost LinkedIn na své platformě přidala možnost blogování, byl to pro mnoho lidí důvod začít ji používat pravidelně. Otevřeli se nové cesty pro šíření obsahu a ovlivňování prostřednictvím kvalitního obsahu. Platforma se nazývá LinkedIn Pulse.

Proměnilo to LinkedIn na komplexní blogovací platformu s funkcemi, které vám umožňují rozšiřovat a udržet vaší síť, demonstrovat své myšlenky a zvýšit viditelnost značky.

Existuje mnoho výhod pro blogování LinkedInu, toto jsou nejvýznamnější přínosy:

Lepší hodnocení na Googlu

LinkedIn a vyhledávače spolupracují celkem dobře. Když publikujete blog na LinkedInu, Google ho okamžitě vyzvedne, což je vynikající, pokud píšete blog v odezvě na nejnovější zprávy ve vašem oboru.

Okamžitá návštěvnost

Pokud spouštíte blog na vašem novém webu nebo prostřednictvím blogovací platformy, budete muset tvrdě pracovat, abyste přilákali čtenáře. Na druhou stranu LinkedIn má více než 500 milionů uživatelů. To je značný počet lidí, kteří by mohli chtít číst o tom, co chcete říct. Můžete také řídit návštěvnost svých webových stránek přidáním odkazů ve vašem obsahu, abyste přesměrovali čtenáře tam, kam chcete.

Zvýšení expozice na i mimo LinkedIn

Pokud dobře píšete, nebudete mít žádné problémy se šířením obsahu. Jakmile něco publikujete, objeví se příspěvek na domovských stránkách vašich spojení a mohou si ho přečíst, dát like a komentovat. Když to udělají, objeví se to na domovských stránkách jejich spojení a to je skvělá příležitost maximalizovat expozici. Mohou je také sdílet na svých profilech LinkedIn nebo na jiných platformách sociálních médií, a tak mohou zvednout návštěvnost z Facebooku nebo Twitteru. Díky své integrované analýze vám LinkedIn dokáže ukázat, kolik názorů a připomínek získá váš blogový příspěvek a kolikrát to bylo sdíleno.

Důvěryhodnost

Každý, kdo navštíví váš profil LinkedIn, uvidí ten nejnovější obsah, který jste zveřejnili. To Vám pomůže vybudovat vaši důvěryhodnost ve vašem oboru.

Related posts

One Thought to “LinkedIn Pulse: Síla blogování na LinkedInu”

Leave a Comment