LinkedIn zpřístupňuje 40 populárních kurzů zdarma

LinkedIn Learning Hub

LinkedIn se snaží znovu posílit svoji přítomnost v oblasti odborného vzdělávání rozšířením svého profesionálního Learning Hubu, který byl spuštěn v beta verzi v dubnu, na další organizace.

Learning Hub umožňuje podnikům poskytovat svým zaměstnancům příležitosti k profesnímu rozvoji a využívá datové statistiky LinkedIn ke zvýraznění relevantních dovedností a příležitostí pro rozvoj kariéry.

Nová expanze, oznámená ve webovém vysílání pořádaném generálním ředitelem LinkedIn Ryanem Roslanským a generálním ředitelem Microsoft Satyou Nadellou, umožní přístup k platformě více organizacím. Navíc LinkedIn bezplatně zpřístupňuje 40 kurzů, aby pomohl zvýšit využívání školení.

Bezplatné kurzy budou zaměřeny na rozvoj prvků moderního pracoviště, včetně adaptace na hybridní uspořádání, řízení zaměstnanců v rozvíjejícím se pracovním prostředí a tipy na návrat do fyzických kanceláří. LinkedIn bude doufat, že díky bezplatnému zpřístupnění těchto kurzů dojde k většímu využití Hubu, což pak usnadní větší spoléhání se na jeho nástroje odborného vzdělávání mezi více organizacemi a dále rozšíří jeho přítomnost v prostoru kariérního rozvoje.

Dlouhodobější pohled je, že nakonec se LinkedIn pokusí účtovat organizacím přístup k Learning Hubu, který poskytne společnosti další zdroj příjmů. Zpočátku je Hub k dispozici uživatelům LinkedIn Learning Pro zdarma, ale postupem času LinkedIn vyhodnotí, kdy začít účtovat poplatky za přístup a jak to může zabudovat do své širší platformy LinkedIn Learning pro další vývoj.

Kromě toho se společnost LinkedIn také snaží propojit nástroj zpět do svých nabídek náboru, přičemž jsou zdůrazněny možnosti profesního rozvoje a poté se přímo propojují do otevřených pozic a pomáhají vyplňovat mezery mapováním údajů LinkedIn napříč interními i externími kandidáty.

V tomto ohledu by to mohl být velký krok k rozšíření obzorů LinkedIn, a přestože to nebude mít dopad na pravidelné uživatele LinkedIn, konkrétně to přinese více dat do již bezkonkurenčních odborných znalostí LinkedIn a přidá další způsob, jak zlepšit jeho širší nabídky v tomto ohledu.

Zdroj: socialmediatoday.com

Related posts

Leave a Comment