Netflix plánuje zvýšení předplatného

Netflix předplatné

Americká streamovací platforma Netflix plánuje zvýšení předplatného u své služby neobsahující reklamu. Informoval o tom list The Wall Street Journal s odvoláním na zdroje obeznámené se situací. Firma nyní podle zdrojů diskutuje o zdražení na několika trzích po celém světě, první však budou pravděpodobně na řadě Spojené státy a Kanada.

Přesnější informace o termínu zvýšení cen a rozsahu tohoto zvýšení zatím nejsou k dispozici, napsal The Wall Street Journal. Společnost Netflix se ke zprávě odmítla vyjádřit.

Netflix je podle listu jedinou velkou streamovací platformou, která v uplynulém roce nezvýšila ceny. Místo toho se snažila podpořit své tržby opatřeními proti sdílení přístupových hesel.

Předplatné služby Netflix Standard bez reklamy nyní ve Spojených státech činí 15,49 dolaru (363 Kč) měsíčně, v České republice je to 259 Kč měsíčně. Na konci června měl Netflix po celém světě zhruba 238 milionů předplatitelů.

TZ

Related posts

2 Thoughts to “Netflix plánuje zvýšení předplatného”

  1. […] utrácí v průměru 333 Kč. Nejdražší službou je z hlediska průměrné měsíční platby Netflix, u dalších nejvyužívanějších placených VoD služeb jsou průměrné měsíční útraty […]

  2. […] utrácí v průměru 333 Kč. Nejdražší službou je z hlediska průměrné měsíční platby Netflix, u dalších nejvyužívanějších placených VoD služeb jsou průměrné měsíční útraty […]

Leave a Comment