Snapchat přidává generativní AI čočky, delší nahrávání videa a další

Snapchat pes

Snapchat zavádí řadu nových kreativních možností a možností pro spolupráci, které poskytují více způsobů připojení v aplikaci.

A i když žádný z nich nepředstavuje revoluční posun v zapojení jako takový, existuje několik zajímavých nástrojů, které je třeba zvážit pro budoucí aktualizace v aplikaci.

Za prvé, Snap uvádí na trh nové čočky s umělou inteligencí, které poskytnou větší kapacitu pro úpravy a přizpůsobení vašich vizuálů.

Nové AI čočky společnosti Snap vám umožní převádět obrázky na základě různých témat.

Jak vysvětlil Snap: „Čočky jsou již dlouho součástí naší každodenní zkušenosti s fotoaparáty a nové čočky s umělou inteligencí přinášejí neomezené možnosti. Přidali jsme nové pokročilé čočky s umělou inteligencí, který vám umožní vstoupit do slavnostního motivu pouhým klepnutím a brzy se můžete těšit na další motivy a styly.“

To by mohl být dobrý způsob, jak integrovat generativní AI nad rámec chatbota „Moje AI“. V některých ohledech. Ve skutečnosti je podobný jeho prvku AI „Dreams“, který vám umožňuje převádět obrázky do imaginární krajiny, i když tato varianta je více integrována do běžného zážitku Snap.

A když také vezmete v úvahu, že v průměru 300 milionů uživatelů denně využívá AR, je to pro Snap velký potenciál integrovat AI kreativním a poutavým způsobem.

Na další frontě Snap také přidává nové „Šablony“, které usnadní vytváření zvýrazněných videí na základě vašich sdílených vzpomínek.

Tento proces spojuje snímky vašich vzpomínek, které můžete zhudebnit, což poskytuje další způsob, jak znovu použít vaše klipy.

Snap také prodlužuje limity délky videa:

„Nyní můžete vytvářet delší videa (až tři minuty) a nahrávat delší videa (až pět minut) pro chaty, příběhy a Spotlight.“

To je významná změna, zejména pro Spotlight, který měl až dosud limit délky 60 sekund. Obecný limit nahrávání Snapchatu je již dlouho celkově 60 sekund, i když někteří uživatelé si všimli, že v poslední době byli schopni nahrávat delší klipy.

V zásadě však existují různé limity mezi tím, co můžete zaznamenat do fotoaparátu Snap, a tím, co můžete nahrát z alba fotoaparátu, což usnadní větší kapacitu pro delší videa v aplikaci.

Snapchat se také snaží aktualizovat své uživatelské rozhraní, aby byl fotoaparát Snap snadněji přístupný v celé aplikaci.

A pro platící uživatele má Snap také několik aktualizací Snapchat+, přičemž předplatitelé nyní mohou vytvářet kombinované zobrazení avatarů v profilech přátelství a realističtější bitmoji zobrazení svých mazlíčků.

„Stačí nahrát fotku svého mazlíčka přes Snap Map a náš nástroj AI automaticky vytvoří jedinečného avatara, který zůstane na mapě po vašem boku.“

Což se zdá trochu nezvyklé, ale dokážete si také představit, že to bude milovat spousta uživatelů Snapu.

Doposud měli předplatitelé Snapchat+ možnost přidávat do aplikace virtuální vyobrazení domácích mazlíčků, ale díky tomu bude lépe reflektovat jejich skutečného chlupatého (nebo opeřeného) přítele.

Jak už bylo poznamenáno, většina z vylepšení jako takových nepředstavuje žádné velké změny, ale zvyšují kapacitu pro vytváření na Snapu a pro některé uživatele budou velmi cenné.

Ve skutečnosti je limit délky videa jedinou potenciálně velkou změnou, protože pokud se to uchytí, mohlo by to mít významný dopad na chování. Uvidí se však, zda uživatelé Snapu opravdu chtějí delší videa v aplikaci.

Zdroj: socialmediatoday.com

Related posts

Leave a Comment