TikTok ovládl žebříček stahování na Vánoce

Christmas Day Download Charts App Annie

Zdá se, že TikTok bude pokračovat ve svém růstu i v roce 2022, přičemž krátká video aplikace byla na Štědrý den na prvním místě v žebříčcích stahování, zatímco VR a širší metaverse posun také zaznamenaly některé důležité spotřebitelské ukazatele v nejnovějších datech od společnosti App Annie sledující aplikace.

Za prvé, pokud jde o celkové stahování – jak můžete vidět v uvedeném grafu, globálně vede TikTok o Vánocích, před Instagramem a Facebookem.

Snapchat také zůstal populární spolu s nejlepšími aplikacemi pro zasílání zpráv, zatímco Shopee, klíčová platforma elektronického obchodu v jihovýchodní Asii, také získala na síle mezi spotřebiteli.

Aplikace pro úpravy TikTok CapCut se také dostala do top 10, což ještě více podtrhuje popularitu aplikace, a s projekcemi, že TikTok někdy v roce 2022 dosáhne 1,5 miliardy uživatelů, je celkem jasné, že je to nyní hlavní aplikace výběru, zejména pro mladé uživatele, což je důležitý posun pro všechny marketéry na sociálních sítích.

Pokud nyní nemáte TikTok strategii, ať už jen pro naslouchání a sledování nejnovějších trendů, nebo pro širší reklamu a dosah, je zjevně čas to trochu zvážit.

Přečtěte si více na: socialmediatoday.com

Related posts

Leave a Comment