TikTok spustil novou management platformu pro tvůrce obsahu

TikTok Studio

TikTok spustil nový dashboard, kde budou tvůrci moci spravovat všechny aspekty své přítomnosti na TikToku, včetně nahrávání videí, úprav, analytiky výkonu a dalších. Nová platforma, nazvaná TikTok Studio, je aktualizovanou verzí platformy Creator Center, která umožňuje tvůrcům spravovat svou přítomnost na TikToku na desktopu.

Nová aplikace Studio zahrnuje všechny klíčové nástroje pro tvorbu a správu TikToku, což poskytuje zjednodušený přístup k různým funkcím TikToku na jednom místě.

„Ať už jste zkušený tvůrce, nováček debutující svým prvním videem, nebo malý podnik, který vyvažuje tvorbu obsahu a správu podniku, TikTok Studio poskytuje bezplatné, snadno použitelné nástroje pro tvorbu a centralizované operační schopnosti navržené k efektivnímu zjednodušení pracovního postupu obsahu. Pomocí svého TikTok účtu se mohou tvůrci přihlásit nebo zaregistrovat, nahrávat, natáčet, upravovat a publikovat na TikTok přímo z TikTok Studia a používat nástroje jako automatické titulky, editor fotografií a automatické střihy k vyleštění svého obsahu s profesionální jemností,“ vysvětlil TikTok.

Aby bylo jasno, všechny nástroje dostupné na nové platformě jsou tu už nějakou dobu, nyní jsou jen snadněji dostupné na jednom místě. TikTok také nedávno spustil svou novou platformu Symphony, která spojuje všechny jeho různé AI nástroje pro reklamu do jednoho centra, přičemž integrace se zdá být zaměřením nejnovějších produktových snah TikToku.

TikTok Studio také klade větší důraz na své nástroje pro monetizaci, což usnadňuje tvůrcům správu všech aspektů.

„S různými programy pro monetizaci dostupnými na TikToku, TikTok Studio konsoliduje nové příležitosti pro růst, identifikuje a poskytuje přizpůsobená doporučení pro programy, do kterých se mohou uživatelé zapojit, a poskytuje personalizovaná trendová videa a tvůrce, pro získání inspirace. Tvůrci mají přímý přístup ke Creator Academy, což jim umožňuje pohodlně se vracet ke vzdělávacím zdrojům v jakémkoli bodě jejich tvůrčího procesu.“

Takže v podstatě, samotné nástroje nejsou nic nového, ale nyní budou snadněji k nalezení na jednom místě.

Což je samo o sobě cenné a bude užitečné mít přístup ke všem tvůrčím a reklamním nástrojům TikToku v konsolidovaných systémech, na rozdíl od nutnosti vědět, kde hledat každý prvek.

TikTok Studio je momentálně dostupné pouze jako webová aplikace, ale TikTok říká, že testuje také samostatnou aplikaci.

Zdroj: socialmediatoday.com

Related posts

Leave a Comment