Twitter pozastavil veřejné žádosti o ověření profilu, jen týden po opětovném spuštění

Twitter Public Profile Verification

Nedávno Twitter oznámil, že znovu otevírá veřejné žádosti o ověření profilu, které jsou od roku 2017 pozastaveny kvůli nejasnostem ohledně celého procesu a co přesně jeho vytoužená modrá značka na profilech představuje.

Ale nyní, kvůli obrovskému přílivu požadavků, Twitter říká, že je třeba znovu pozastavit žádosti o ověření.

Není to velké překvapení – lidé se vždy snaží ověřit své profily na každé sociální platformě. Vzhledem k tomu, že Twitter má 199 milionů aktivních uživatelů a pouze 360 tisíc z nich má v současné době modré zatržítko (0,18%), je spousta lidí, kteří si budou bezpochyby chtít požádat o ověření, i když nesplňují přísná nová kritéria.

A to je po jediném týdnu – představte si, kolik lidí stále přemýšlelo o tom, zda požádat, a po pouhých 8 dnech je Twitter již kvůli pracovní zátěži zahlcen. To nevěstí nic dobrého pro budoucnost procesu ověřování.

Ověřování profilů byl vždy problém, a proto většina platforem nenabízí proces veřejného požadavku, místo toho udržuje neprůhledný interní systém hodnocení, který poskytuje ověřování profilů z vlastního rozmaru nebo prostřednictvím interní kvalifikace, které nikdo jiný nerozumí. Což je to, co Twitter dělá poslední čtyři roky, přičemž mnoho profilů stále dostává modrou značku, i když je tento proces veřejně ukončen.

Přečtěte si více na: socialmediatoday.com

Related posts

Leave a Comment