WhatsApp umožní upravovat odeslané zprávy až 15 minut po stisknutí tlačítka Odeslat

WhatsApp message editing

WhatsApp přidal další šikovnou aktualizaci funkcí, kdy uživatelé nyní mohou upravovat odeslané zprávy v aplikaci po určitou dobu po stisknutí „Odeslat“.

Nyní budete moci aktualizovat jakoukoli odeslanou zprávu do 15 minut od jejího odeslání, což vám pomůže vyřešit malé chyby ve vašich DM.

WhatsApp uvádí: „Jsme rádi, že vám můžeme přinést větší kontrolu nad vašimi chaty, od opravy jednoduchého překlepu až po přidání dalšího kontextu do zprávy. Vše, co musíte udělat, je dlouze stisknout odeslanou zprávu a vybrat z nabídky „Upravit“ po dobu až patnácti minut.“

U upravených zpráv se vedle nich zobrazí značka „upraveno“, takže čtenáři budou vědět o všech opravách, i když nebudete mít historii úprav – takže v každém komentáři neuvidíte, co bylo konkrétně upraveno.

Je to šikovná aktualizace, která vám pomůže s těmi obzvláště nepříjemnými problémy s automatickými opravami nebo vyhýbání se kontextu vaší zprávy, který může být nesprávně interpretován na základě odeslání nesprávného slova, protože píšete rychle. A 15minutové okno je dostatečné množství času na zachycení jakýchkoli změn – i když v případě potřeby můžete vždy vysvětlit překlepy při pozdějším sledování.

Nová aktualizace úprav aplikace WhatsApp je již k dispozici uživatelům po celém světě a bude k dispozici všem „v nadcházejících týdnech“.

Zdroj: socialmediatoday.com

Related posts

Leave a Comment