X podepsala smlouvu o exkluzivním obsahu s Paris Hilton

X @ParisHilton

Generální ředitelka X Linda Yaccarino oznámila, že Paris Hilton se stala první celebritou, která uzavřela exkluzivní dohodu o obsahu v rámci rozšiřování videoobsahu společnosti X.

Podle Variety nová dohoda Hilton s X umožní vytvořit pro platformu každý rok čtyři originální videoprogramy, minimálně po dobu příštích dvou let, které budou zahrnovat živé nakupování, zvukové chaty Spaces a další. Kromě toho bude Hilton sloužit také jako partner pro uvedení nových produktů, služeb a funkcí X.

X pracuje na vytvoření silnější přítomnosti pro tvůrce s cílem vybudovat svou nabídku obsahu a nakonec, alespoň podle vlastníka Elona Muska, soutěžit s YouTube o nejlepší tvůrčí talent. V ideálním případě to pak zajistí, že se více lidí bude častěji vracet na X, aby viděli nejnovější obsah, přičemž X osladí koláč tvůrců prostřednictvím sdílení příjmů z reklam, rozšířených možností odběratelů, vylepšeného streamování videa, živého vysílání a dalších.

Tento tlak se také opírá o odborné znalosti Yaccarino při vytváření vylepšených nabídek streamování videa.

Ve své předchozí roli byla Yaccarino klíčovým hráčem při zřizování streamovací služby NBC Peacock, která má nyní více než 20 milionů předplatitelů, a právě tyto znalosti se nyní X snaží integrovat do své vlastní video nabídky.

O to se léta snažil i předchozí tým Twitteru. Ale možná, že nyní, kdy se sociální platformy stávají životaschopnější možností zábavy, na stejné úrovni jako tradiční televize, může tuto příležitost využít a proměnit aplikaci v zábavní velmoc.

Aby to bylo možné, samozřejmě bude pravděpodobně potřebovat trochu více než Paris Hilton. Ale je třeba někde začít, a pokud Hilton dokáže vybudovat své podnikání prostřednictvím rozšířeného partnerství s X, můžete se vsadit, že tomu začnou věnovat pozornost i další velká jména.

Zdroj: socialmediatoday.com

Related posts

Leave a Comment