YouTube umožní uživatelům sledovat v aplikaci tisíce televizních pořadů zdarma

YouTube app Hell’s Kitchen

Mohl by toto být poslední hřebíček do rakve pro tradiční televizi?

YouTube spustil v aplikaci novou řadu televizních pořadů, které budou moci uživatelé sledovat zdarma, s reklamami, protože to znamená další krok na území komerční televize.

Jak vysvětlil YouTube: „YouTube je v popředí spotřebitelského posunu ke sledovanosti CTV jako nejlepší platforma pro streamování podporovaná reklamou s obsahem, který si lidé užívají, a tvůrci, které milují. A nyní budou moci diváci v USA poprvé sledovat celé série televizních pořadů na YouTube zdarma s reklamami. Nyní můžete streamovat téměř 4 000 epizod svých oblíbených televizních pořadů, včetně Hell’s Kitchen, Andromeda, Heartland a dalších.“

4 000 epizod je hodně, zatímco YouTube také uvádí, že v aplikaci je k dispozici také více než 1 500 filmů od Disney, Warner Bros., Paramount Pictures a dalších.

YouTube samozřejmě již nějakou dobu nabízel televizní pořady a filmy na vyžádání, ale nyní si uživatelé budou moci kdykoli a zdarma naladit širokou škálu obsahu, pokud vydrží několik málo reklam v relevantních mezerách.

A i tak to bude pravděpodobně méně reklam, než by viděli v tradiční televizi – a s tolika nabízenými možnostmi si dokážete představit, že to bude velmi oblíbená nabídka.

Podle YouTube již nyní miliony uživatelů sledují obsah YouTube na svých domácích televizorech, přičemž Nielsen potvrzuje, že v prosinci 2021 sledovalo obsah YouTube na svých televizních obrazovkách více než 135 milionů lidí.

Sledování připojené televize je nyní nejrychleji rostoucí kategorií používání YouTube a pro mnoho mladších uživatelů, kteří měli YouTube vždy k dispozici, se nyní stalo výchozí možností sledování, přičemž tradiční televizní kanály a hvězdy se do jejich sféry vědomí sotva dostaly.

To také změnilo chování při konzumaci videa. V dnešní době jsou diváci zvyklí, že mohou skočit dopředu, pokud chtějí, a přeskočit na něco jiného, ​​což ovlivnilo styly prezentace a produkční přístupy v souladu s vyvíjejícím se rozsahem pozornosti.

Jak se každý z těchto trendů prosazuje, dále to posiluje status YouTube jako nejlepší platformy pro sledování. Schopnost sledovat televizní seriály, jak se rozhodnete je sledovat, je v souladu s tímto posunem a opět se nepochybně ukáže jako oblíbená možnost.

Výrazně také rozšíří reklamní inventář YouTube a poskytne značkám nové příležitosti, jak oslovit diváky v aplikaci pomocí televizních kampaní, za mnohem dostupnější cenu a s mnohem více možnostmi cílení.

Zdroj: socialmediatoday.com

Related posts

Leave a Comment