YouTube zavádí 30sekundové nepřeskočitelné reklamy na připojené televizoryyo

YouTube CTV Nielsen

YouTube se snaží vytěžit z rostoucího používání aplikace na domácích televizorech rozšířením 30sekundových nepřeskočitelných reklam do kampaní na televizích připojených k internetu.

Což by mohlo být pro diváky nepříjemné, ale schopnost používat YouTube k oslovení lidí prostřednictvím největší obrazovky v jejich domě má velký potenciál pro obchodníky, přičemž televize je tradičně nejúčinnější cestou pro marketing s širokým dosahem.

A stále více je nyní YouTube schopen usnadnit totéž, ale s pokročilejšími možnostmi cílení než tradiční televizní dosah.

Podle YouTube: „Víme, že provozování delších kreativ na velké obrazovce je v souladu s vašimi cíli a umožňuje bohatší vyprávění. YouTube Select nyní zaznamenává více než 70 % zobrazení na televizní obrazovce, takže vám usnadňujeme použití stávajících položek před nejčastěji streamovaným obsahem. Tento formát také plynule zapadá do toho, co už diváci očekávají a zažijí na velké obrazovce. Místo toho, aby viděli dvě reklamy :15 po sobě, uvidí jednu reklamu :30.“

Takže se zde prodává to, že je to lepší než běžný zážitek ze sledování televize – i když opět, zda jsou diváci stejně vnímaví, se teprve uvidí.

Přesto je těžké přehlédnout zdejší potenciál – podle agentury Nielsen je nyní YouTube nejsledovanější streamovací službou pro televizi v Americe a oslovuje více než 150 milionů lidí na připojených televizích po celých Spojených státech.

To představuje velký potenciál a při snaze maximalizovat zásah publika se vyplatí zvážit různé možnosti CTV na YouTube.

Kromě toho se YouTube také snaží přidat do CTV kampaní nový interaktivní prvek.

„Do CTV přinášíme nové možnosti pozastavení, takže můžete zvýšit povědomí nebo akci tím, že budete vlastnit jedinečný interaktivní okamžik, kdy lidé pozastaví video. To je pro diváky bezproblémové a umožňuje jim to dozvědět se více o vaší značce.“

YouTube také brzy poskytne více příležitostí, jak oslovit fanoušky NFL prostřednictvím exkluzivních programů NFL, a zároveň začlení nové nástroje umělé inteligence, jako je AI voice-over, které vám pomohou při tvorbě reklamy.

YouTube to oznámil na své akci Brandcast, kde také představil řadu rostoucích tvůrců obsahu a příležitosti, které poskytují pro dosah značky.

Zdroj: socialmediatoday.com

Related posts

2 Thoughts to “YouTube zavádí 30sekundové nepřeskočitelné reklamy na připojené televizoryyo”

  1. […] generativní umělé inteligence“, které se na platformě YouTube vyvíjejí. Dodal, že YouTube přibere další […]

  2. […] generativní umělé inteligence“, které se na platformě YouTube vyvíjejí. Dodal, že YouTube přibere další […]

Leave a Comment