BuzzSumo od teď sleduje i data z YouTube

BuzzSumo

Aplikace pro analýzu obsahu BuzzSumo oznámila další přírůstek do svých zdrojů dat a rozšířila tak opět svou už tak působivou sbírku nástrojů. Novým přírůstkem je samozřejmě YouTube obsah i s možnostmi sdílení a údaji o výkonu.

První klíčovou funkcí, kterou tento nový doplněk poskytne je dle BuzzSumo zjišťování obsahu.

„Chcete-li začít, jednoduše zadejte klíčové slovo nebo frázi a stiskněte klávesu Enter. Analyzátor YouTube vyhledá nejlepší obsah pro toto klíčové slovo, které můžete seřadit podle zhlédnutí, upvote, downvote, interakce a mnoha dalších filtrů díky kterým diváka vzrušíte, zaujmete, nebo naopak rozzuříte.“ BuzzSumo

Můžete taky analyzovat trendy v obsahu u jakéhokoli subjektu, abyste mohli posoudit jeho popularitu na YouTube, nebo jste získali představu o klíčových prvcích, jako je délka videa a jak to souvisí s distribucí.

Dalším klíčovým prvekm je schopnost vyhledávat vlivné členy YouTube na jakékoliv téma, což pomáhá v hledání tvůrců obsahu pro vaše vlastní kampaně. BuzzSumo se etabloval jako jeden z předních nástrojů pro analýzu obsahu na trhu a tyto nové možnosti ještě přidají na jeho kapacitě, což z něj činí ještě silnější nástroj.

Related posts

Leave a Comment