Devítiletý Ryan Kaji opět nejlépe vydělávajícím Youtuberem

YouTube's Top Earners

Je čas na každoroční připomínku, že děti vydělávají mnohem víc než vy, a také si u toho více užijí. Zejména jedno dítě, Ryan Kaji.

Forbes zveřejnil svůj výroční seznam nejlépe vydělávajících osob na YouTube, kterému opět vévodí Ryan Kaji ze stále populárnějšího kanálu „Ryan’s World“, a kterému je nyní pouhých 9 let.

Kajiho videa se většinou skládají z rozbalení hraček a veselých příběhových klipů. A jak je vidět z počtu zhlédnutí, zůstávají na platformě nesmírně populární, což přináší rozsáhlé příležitosti ke zpeněžení.

Podle Forbesu vydělal Kaji v roce 2020 na klipech YouTube 29,5 milionu dolarů, což je nárůst z 26 milionů dolarů v roce 2019 a 22 milionů dolarů v roce 2018. To je úžasné, ale i když to vypadá jednoduše a může to způsobit, že budete zpochybňovat vaše kariérní volby, kanál těží také z úhledné úpravy a specializované strategie, což, jak byste měli předpokládat, není zvládnuto dítětem.

Mezi další na seznamu top výdělků z YouTube za rok 2020 patří Mr Beast, Dude Perfect, Rhett and Link, Blippi, Jeffree Star a David Dobrik.

Aspirující Youtubeři či marketéři se mohou z těchto kanálů hodně naučit, pokud jde o klíčové poznámky k prezentaci, použití miniatur, tituly, délku videa a další.

Ale pravděpodobně největší poučení z těchto hvězd na YouTube je konzistence. Ano, kdokoli může vytvářet videa a nahrávat je na YouTube, a když se podíváte na něco jako Ryanův svět, může se vám zdát, že by kdokoli mohl vytvářet podobné, jednoduché klipy. Ale jen málo lidí to skutečně dělá – jen málo z nich věnuje čas a úsilí potřebné k tomu, aby se naučili střih videa, naučili se klíčové prvky zveřejňování na YouTube a aby si rozšířili publikum do bodu, kdy mohou videa efektivně zpeněžit.

Protože vytváření videí je snadné, vytváření dobrých videí je těžké. Je to jako jakýkoli druh umění – každý může namalovat obraz, ale vytvoření mistrovského díla vyžaduje vášeň a odhodlání.

Tyto hvězdy věnovaly čas, a proto slouží jako dobrý výchozí bod k pochopení toho, co na platformě funguje a jak se zde můžete rozvíjet.

Zdroj: socialmediatoday.com

Related posts

Leave a Comment