Digital Marketing Center je v otevřené beta verzi

Microsoft Customer Action Tracking

Microsoft Digital Marketing Center (DCM) je nyní k dispozici v otevřené beta verzi v USA. Společnost od června pilotuje bezplatnou platformu určenou pro malé a střední podniky pro správu automatizovaného vyhledávání a sociálních kampaní napříč společnostmi Microsoft, Google, Twitter, Facebook a Instagram. S přechodem na beta verzi Microsoft přidal několik nových funkcí.

Sledování akcí zákazníků hlásí, zda uživatelé dokončují konverzní akce, které sledujete na svém webu, například nákup produktu nebo odeslání formuláře potenciálního zákazníka. Analytika také zahrnuje návštěvy stránek s nejvyšší prioritou, průměrnou dobu na webu a navštívené stránky.

AI určuje, které vyhledávací dotazy spustí inzerenty na Googlu a v síti Microsoft Advertising Network (Microsoft Bing, AOL, Yahoo). Ty jsou uvedeny na nové kartě “Search Phrases” a inzerenti mohou kontrolovat a pozastavovat irelevantní dotazy, které spustily jejich reklamy.

Inzerenti mohou vkládat své vlastní textové reklamy, ale DCM také automaticky generuje textové reklamy podle kategorií webových stránek a firem. Dříve inzerenti automaticky generované reklamy neviděli. Nové přehledy nejlepších reklam zobrazují nejvýkonnější automatické textové reklamy a umožňují inzerentům upravit jejich kopii. Je možné zobrazit a upravit všechny reklamy.

Kromě správy reklam na bázi AI podporuje DCM také organickou sociální správu až pro 10 profilů. Produkt je zaměřen na zjednodušení správy ve vyhledávání a sociálních sítích pomocí automatizace, ale tyto aktualizace naznačují, že společnost Microsoft také poslouchá požadavky uživatelů na zpětnou vazbu ohledně dalších ručních ovládacích prvků a viditelnosti dat.

Zdroj: searchengineland.com

Related posts

Leave a Comment