Instagram začal s oficiálním testem soukromých zpráv na desktopu

instagram

O této funkci se prakticky mluví už od loňského února, a tak není divu, že se vedení Instagramu konečně rozhodlo dát projektu zelenou. Oficiální testování přímých zpráv bylo oznámeno 14. ledna 2020 a v první fázi ho bude moct vyzkoušet pouze malé množství vybraných subjektů.

Jak už jsme zmínili o testování soukromých zpráv na desktop verzi Instagramu se mluví od loňského února, kdy si ho všimla reverse engineering expert Jane Manchun Wong během updatu formátu a nastavení nové verze Instagramu.

Díky této funkci bude Instagram opět přístupnější pro všechny uživatele, kteří z nějakého důvodu nemají možnost využívat aplikaci pro mobilní telefony. Lidé z regionů, kde je omezený přístup k internetu, nebo jsou omezená data by z této úpravy měli těžit nejvíce.

Výhody to samozřejmě bude mít i pro firmy a značky samotné. Ti získají jednodušší možnost oslovování zákazníků a snadnější integraci Instagramu do svého mediálního portfolia. Integrace přímých zpráv na Instagramu může být i součástí neměnného plánu Facebooku na propojení všech aplikací do jednoho frameworku, kdy bude úplně jedno, jestli vám někdo píše z WhatsApp na Messenger a Instagram a obráceně.

Related posts

Leave a Comment