NBA podepsala novou, exkluzivní dohodu o obsahu s Twitterem, včetně 40 akcí

NBA Twitter deal

Diskuse o NBA je na Twitteru obrovská a platforma nyní upevnila své partnerství s National Basketball Association a podepsala novou dohodu o obsahu, díky níž bude NBA i nadále poskytovat exkluzivní obsah, nejdůležitější momenty a bezplatné segmenty živých her jako součást víceleté smlouvy.

Podle NBA: „Od vstupu na Twitter v roce 2009 si NBA vybudovala jednu z největších komunit Twitteru na světě s více než 380 miliony sledujících po celém světě napříč všemi ligovými, týmovými a hráčskými platformami.“

To poskytlo Twitteru i NBA významnou příležitost pro rozšíření připojení a zapojení fanoušků, na čemž se snaží stavět svou novou dohodou o obsahu a iniciativami, které budou zahrnovat pokračování možnosti streamování #NBATwitterLive pro druhou polovinu vybrané NBA na TNT games.

A zásadní dodatek k tomuto novému uspořádání – NBA bude v nadcházející sezóně vysílat také exkluzivní obsah na Twitter Spaces:

„40 plánovaných Twitter Spaces NBA bude zahrnovat verze na téma 75. výročí plánované kolem stěžejních momentů a významných událostí, jako jsou Štědrý den, NBA All-Star a finále NBA. V The Spaces se představí hráči NBA, legendy a další členové rodiny NBA, kteří budou na hřišti diskutovat o příběhu a uvažovat o 75leté historii ligy.”

Zdroj: socialmediatoday.com

Related posts

Leave a Comment