Snapchat spouští nový AR Shopping Showcase

Snapchat AR Shopping Showcase

Snapchat se snaží rozšířit své eCommerce zaměření ukázkou svých vyvíjejících se AR nástrojů, spojených s Černým pátkem, který představuje začátek posledního nákupního tlaku roku.

Snapchat se spojil s řadou známých značek v několika nákupních iniciativách zaměřených na AR, z nichž největší je jeho „Snap Holiday Market“, který zahrnuje pohlcující zážitky z nakupování v AR od Amazon, Coca-Cola, Hollister, Under Armour, Verizon a Walmart.

Jak vysvětlil Snap: „Každá značka bude mít vyhrazené prostředí virtuálního obchodu v rámci Holiday Market, kde budou moci Snapchatteři procházet produkty a prázdninové nabídky v prostoru AR, který byl vytvořen na míru a jedinečný pro každou značku.“

Integrace, které jsou dostupné prostřednictvím Lens Carousel v aplikaci, poskytnou vyhrazené ukázky produktů, včetně interaktivních a zkušebních prvků, spolu s přední značkou pro každou partnerskou firmu.

Jak bylo uvedeno, cílem této iniciativy je poskytnout ukázku vyvíjejících se nástrojů elektronického obchodu Snap, které by mohly zaujmout podniky, které chtějí oslovit mladší spotřebitele, a sladit se s nejnovějšími trendy v zapojení do digitálního nakupování.

Kromě toho se Snapchat také spojil s řadou módních a kosmetických značek, aby přidal další AR try-on a eCommerce Lenses.

Této širší nákupní přehlídky se účastní různé známé značky, včetně Dior, American Eagle a Tory Burch, což všechno přispěje k většímu úsilí společnosti Snap o usnadnění spojení s mladým publikem prostřednictvím působivějších a poutavějších nástrojů elektronického obchodu.

Vzestup online nakupování za poslední dva roky otevřel nové možnosti a všechny hlavní sociální platformy se nyní snaží propojit a poskytnout přímější spojení se svým publikem. Konkrétně Snapchat se snaží učinit další kroky k pohlcujícím, indikativním nástrojům a možnostem AR, které budou pravděpodobně oslovovat mladší publikum a zároveň posunou Snap před ostatní sociální aplikace v poskytování podobných in-zkušeností s nakupováním v aplikaci.

Snapchat neustále rozvíjí své možnosti nakupování na platformě, které zahrnují fyzické i digitální položky – a dokonce i některé projekty, které jsou v souladu s oběma, přičemž uživatelé mohou v aplikaci vytvářet digitální produkty, které pak mohou být uvedeny jako vlastní fyzické položky.

A i když nemá stejné technologické zdroje jako Facebook a Apple, pokud jde o budování pro další fázi AR, Snap je stále pravděpodobně lídrem v tomto prostoru s pokročilými zkušebními nástroji AR a Lenses, které nadále poskytují více způsobů, jak usnadnit nakupování v aplikaci, abyste přímo ze svého zařízení viděli, jak na vás vypadají módní věci.

Přečtěte si více na: socialmediatoday.com

Related posts

Leave a Comment