Twitter nyní umožní inzerentům určit, kdo může odpovídat na jejich propagované tweety

Twitter Conversation Settings for Ads

Po přidání kapacity, aby uživatelé mohli omezit, kdo může odpovídat na jejich tweety loni v srpnu, Twitter nyní rozšiřuje to samé na propagované tweety, takže značky mohou omezit, kdo může odpovědět na jejich reklamy.

Jak je vidět na obrázku, nyní v rámci procesu vytváření reklamy na Twitteru budete mít možnost zvolit, kdo může odpovědět na váš propagovaný tweet prostřednictvím nové rozbalovací nabídky. Stejně jako u běžných ovládacích prvků konverzace na Twitteru budou moci inzerenti ponechat toto nastavení jako výchozí, což znamená, že kdokoli může odpovědět, nebo budou moci vybrat „Lidé, které sledujete“ nebo „Pouze lidé, které zmiňujete“, což omezuje, kdo může reagovat.

Proč byste chtěli omezit, kdo může reagovat na váš propagovaný tweet?

Hlavním podnětem pro ovládání konverzace v běžných tweetech je zabránit trolům v komentování nebo omezit konverzaci, řekněme, na rozhovor nebo na intimnější diskusi. Stejné důvody by se teoreticky mohly vztahovat na propagované tweety – potenciálním kritickým odpovědím byste se mohli vyhnout omezením toho, kdo může odpovědět, nebo můžete účinně propagovat rozhovor vyplývající z vašeho původního propagovaného tweetu zmínkou o dotazovaném a omezením toho, kdo může odpovědět.

To by mohl být dobrý způsob, jak do propagace přidat další kontext – a budou existovat také různé další způsoby, jakými budou značky schopny vyvolat interakci a zapojení tím, že omezí, kdo může na jejich propagační akce reagovat.

Tato možnost otevírá řadu potenciálních kreativních nápadů a bude zajímavé sledovat, jak značky využívají tuto kapacitu ve svých propagovaných tweetech.

Schopnost omezit odpovědi se pro běžné uživatele rozhodně osvědčila – Twitter říká, že od spuštění 11 miliónů lidí aplikovalo nastavení konverzace v 70 milionech konverzací.

Zdroj: socialmediatoday.com

Related posts

Leave a Comment