Twitter pokračuje ve vývoji ocenění tweetů jako další příležitosti pro zpeněžení

Twitter awards

Uprostřed různých projektů, které byly opuštěny a představeny jako součást „Twitter 2.0“, je na základě dříve realizovaných experimentů těžké vědět, co se skutečně děje a co ne.

Zdá se však, že tento postup pokračuje – podle nových zjištění od výzkumnice aplikací Jane Manchun Wong Twitter stále vyvíjí svou vlastní možnost virtuálního dárkového typu, která by poskytovala řadu nálepek, které byste si mohli koupit a poté je rozdávat lidem za jejich dobré tweety.

Jak můžete vidět na obrázku, Twitter vyvíjí řadu nových emoji ocenění, které si uživatelé budou moci zakoupit za různé částky.

Tato ocenění byste pak mohli darovat dalším uživatelům, kteří by je pak mohli přeměnit na peníze.

Koncept je v podstatě stejný jako u virtuálních dárků Facebooku, které lze zakoupit prostřednictvím „Stars“, jeho měny v aplikaci, za účelem darování finančních prostředků vašim oblíbeným tvůrcům. YouTube má také možnost „Super Stickers“, která totéž usnadňuje, zatímco TikTok má dárky v živém vysílání a Reddit má různé podobné možnosti dárků – nálepek.

Fungovalo by to na Twitteru?

Tvůrci jsou na každé platformě stejně inspirativní, takže když to funguje na jedné, mělo by to fungovat i na jiné, alespoň do určité míry. A i když se někteří lidé mohou zdráhat představě, že by Twitter zaplnili další znaky ve stylu emoji, myslím, že pokud je někteří lidé použijí, pak to Twitteru poskytne další cestu generovat příjem jinou formou.

A pokud se vám nelíbí, nepoužívejte je.

V některých ohledech se zdá, že Twitter by vzhledem ke stručnosti poskytoval méně důvodů pro takové dary. Elon Musk však také naznačil nahrávání delších videí a systém zpeněžení ve stylu YouTube, který má na platformu přilákat více tvůrců.

Ocenění tedy opět dává smysl, v souladu s tímto myšlením.

A Twitter 2.0 byl doposud sérií předělávek a přehashování starých tweetových experimentů, takže v tomto duchu ano, zdá se, že se to perfektně hodí.

Jinými slovy, očekával bych, že Twitter se pokusí toto spustit někdy brzy, zvláště pokud stále používá své omezenější technické zdroje k pokračování ve vývoji. Požádal bych Twitter o potvrzení, ale v současné době neexistuje žádné komunikační oddělení Twitteru, takže úniky a testy, které v aplikaci najdeme, jsou nejlepšími ukazateli, které máme, pokud jde o její vývoj.

Zdroj: socialmediatoday.com

Related posts

2 Thoughts to “Twitter pokračuje ve vývoji ocenění tweetů jako další příležitosti pro zpeněžení”

  1. […] firmu Twitter, kterou následně přejmenoval na X, koupil za 44 miliard dolarů (zhruba bilion Kč) v říjnu […]

Leave a Comment