Twitter údajně pracuje na možnosti placeného tweetování v rámci modelu měsíčního předplatného

Za jaké další funkce Twitteru byste zaplatili, abyste vylepšili své zážitky v aplikaci? Loni v červenci zaslal Twitter některým uživatelům průzkum, který položil tuto přesnou otázku, spolu s řadou potenciálních placených nástrojů, které by platforma mohla nabídnout, a od té doby vyvíjí novou sadu možností v souladu s odpověďmi.

To může brzy vést k další fázi – podle nového zjištění výzkumné pracovnice Jane Manchun Wong se Twitter brzy pokusí spustit „Twitter Blue“, který uživatelům umožní zaplatit poplatek 2,99 dolarů měsíčně za přístup k řadě dalších funkcí Twitteru.

Twitter Blue

Jak vidíte na tomto snímku obrazovky, Twitter Blue by poskytoval přístup k novým nástrojům, jako jsou sbírky záložek, které by uživatelům umožňovaly kategorizovat jejich uložené tweety do tematických složek, zatímco Wong také poznamenává, že by uživatelům poskytl přístup k možnost „vrátit tweety“, která by uživatelům umožnila stáhnout jejich tweety do určité doby po zveřejnění. Což sice není přesně úprava tweetu, ale poskytla by další možnost znovu zkontrolovat a opravit chyby tweetu.

Stálo by to za 3 dolary měsíčně?

Možná to není jediná možnost – Wong dále poznamenává, že:

„Twitter také pracuje na stupňovitém modelu předplatného, ​​přičemž jedna úroveň má více placených funkcí než druhá. Například uživatelé na vyšších úrovních by si mohli užít prémiové zážitky, jako je čtení zpráv “bez nepořádku” (Twitter nedávno získal Scroll).”

Společnost Scroll, kterou společnost Twitter získala počátkem května, poskytuje službu, která uživatelům umožňuje zaplatit společnosti Scroll jediný poplatek za předplatné, který se pak použije na každý jednotlivý článek, který si přečtou z partnerských webů, což uživatelům umožní vyhnout se placení a odstranit reklamy v obsahu , aniž byste se museli přihlašovat k odběru každé publikace jednotlivě. Scroll poté na základě vaší aktivity předá příslušné poplatky z vašeho předplatného Scroll na příslušné webové stránky.

Předpověď spočívá v tom, že by toto bylo začleněno do jiné úrovně – řekněme například „Twitter Red“ nebo „Twitter Green“ – přičemž každá by poskytovala jinou úroveň přístupu k těmto doplňkovým funkcím.

Jaké další druhy funkcí by mohly být nabízeny k přilákání uživatelů k těmto novým modelům předplatného?

Jak bylo poznamenáno, v červenci loňského roku Twitter rozeslal průzkum požadující zpětnou vazbu od uživatelů ohledně potenciálních možností předplatného.

Mezi tyto možné doplňky patří:

 • Zrušit odeslání – Možnost vyvolat odeslané tweety do 30sekundového okna
 • Vlastní možnosti barev – Nové způsoby přizpůsobení prezentace profilu na Twitteru
 • Pokročilé nástroje pro publikování videa – kapacita pro publikování výrazně delších videí ve vašich tweetech
 • Odznaky profilu – odznak profilu, který odkazuje zpět na vaši firmu / zaměstnavatele
 • Automatické odpovědi – kapacita pro přidání možností automatické odpovědi, která se použije ve vašich tweetových odpovědích
 • Sociální poslech – Více poznatků o zapojení tweetů a diskusích kolem vašeho twitteru
 • Průzkumy značek – Možnost provádět průzkumy vašich reklam na Twitteru, abyste získali více zpětné vazby
 • Vlastní nálepky a hashtagy – Možnost vytvářet vlastní nálepky a hashflagy – hashtagy spojené s emodži
 • Pracovní inzeráty – volitelné výpisy pracovních inzerátů
 • Správa rolí administrátora – Nové možnosti, jak definovat, jak mohou zaměstnanci / dodavatelé ovládat váš Twitter účet
 • Statistiky o dalších účtech – Další možnosti analytiky, včetně schopnosti zobrazit všechny vaše minulé reakce s jakýmkoli účtem
 • Zdroje pro vzdělávání – přístup k dalším školicím kurzům a nástrojům na Twitteru

Zdá se, že by se alternativní úroveň předplatitele „Twitter Red“ mohla zaměřit na profesionální použití s ​​více nástroji, které by obchodníkům na sociálních médiích pomohly lépe spravovat jejich aktivitu tweetů, včetně dalších poznatků o výkonu a nových nástrojích pro zpětnou vazbu od zákazníků.

Což by mohlo stát za další investici, zatímco zpoplatnění odznaků na profilu, nebo možná dokonce nástrojů pro firemní účty, by mohlo být dalším zvažovaným prvkem.

Zdroj: socialmediatoday.com

Related posts

One Thought to “Twitter údajně pracuje na možnosti placeného tweetování v rámci modelu měsíčního předplatného”

 1. […] post Twitter údajně pracuje na možnosti placeného tweetování v rámci modelu měsíčního předpla… first appeared on SOCIAL MEDIA NETWORK […]

Leave a Comment