WhatsApp poskytuje nové možnosti archivace skupinových chatů

WhatsApp archive feature

WhatsApp přidal novou možnost správy vašich vláken skupinového chatu, přičemž archivované chaty nyní zůstávají archivovány a skryty, i když jsou do skupiny odesílány nové zprávy.

Aby bylo jasno, uživatelé vždy mohli své chaty WhatsApp archivovat, ale nyní u těch chatů, které jste archivovali, nebudete dostávat oznámení o nových zprávách. Můžete si je prohlédnout ve svém archivu a kdykoli znovu aktivovat.

Jak shrnul šéf WhatsApp Will Cathcart: „Máte skupinu WhatsApp, která je trochu hlučná a zaplňuje vaši doručenou poštu? S novým archivem nyní můžete ponechat aktivní vlákno mimo doručenou poštu, ale mít k němu stále přístup, kdykoli budete chtít!“

WhatsApp v posledních několika letech experimentoval se svými možnostmi archivace, přičemž tato funkce byla ve skutečnosti testována jako „prázdninový režim“ již v roce 2019. Mnoho uživatelů vyjádřilo frustraci nad tím, že se jejich archivované chaty stále vrací do doručené pošty, kdykoli přijde nová zpráva – a to již nyní nebude platit.

Což jen znamená, že si musíte být mimořádně jisti, že chcete chat archivovat, protože od té doby vám nepřijdou žádné nové zprávy.

Je to relativně malá aktualizace, ale pro náruživé uživatele WhatsAppu bude velká.

Zdroj: socialmediatoday.com

Related posts

Leave a Comment