Jak blogovat na LinkedInu

LinkedIn Pulse

Zde jsou některé rady a taktiky, jak maximalizovat vaše úsilí v oblasti blogování a využít ho na LinkedInu.

1. Vytvořte originální obsah

Pokud jde o tvorbu obsahu, originální obsah vítězí. Články, které zveřejníte na LinkedIn, by měly být dobře napsané a jedinečné. Investujte nějaký čas a pot, abyste vytvořili něco specifického. Obsah je často duplikován různými agenturami, které se zajímají pouze o zvýšení jejich expozice a ne o poskytnutí hodnoty. Po zveřejnění příspěvku se podívejte na náhled, vyzkoušejte a analyzujte čísla. Pokud opakujete či převádíte nějaký obsah, ujistěte se, kde jste jej dříve publikovali, a přidejte doprovodný odkaz.

2. Přidejte odkazy na příslušné zdroje

Je naprosto nezbytné podpořit svůj názor relevantními informacemi. To je rozhodující nejen pro LinkedIn, ale i pro internet obecně. Když citujete z nedávných zpráv z průmyslu, firemních zpráv nebo názory vedoucích představitelů, přispíváte k důvěryhodnosti vašeho blogu, uznáváte práci ostatních a propojujte své nápady s komunitou.

3. Aktualizujte svou firemní stránku pravidelně

Nejprve aktualizujte stránku vaší společnosti a poté publikujte příspěvky na blogu. Zaměstnanci, kteří vystupují v rámci marketingové strategie vaší společnosti, by měli optimalizovat své vlastní profily LinkedIn přidáním své současné společnosti a pracovní pozice.

4. Jak často byste měli publikovat?

Načasování závisí na platformě, cílové oblasti, cílech a dalších faktorech. Pokud jde o LinkedIn, výsledky tohoto výzkumu nám říkají o nejlepších časech pro zveřejnění obsahu. Co se týká frekvence publikování, mnoho profesionálů nemá svůj osobní blogový web, ale pro tento účel používá LinkedIn Pulse. Neměli byste uveřejňovat tak často, protože podle HubSpotu když publikujete více než pětkrát týdně snížíte si ROI.

5. Přidejte vizuály

V posledních několika letech je vizuální obsah (obrázky a videa) králem obsahu a považuje se za nejzajímavější, zejména pro vyšší aktivitu followerů. Je skvělý pro to, abyste vynikli ve streamu uživatelů a přilákali další čtenáře. Při výběru vizuálního obsahu vašeho blogu by měl brát potaz na demografické údaje. Pokud jde o tělo vašeho článku, můžete přidat vhodnou prezentaci SlideShare nebo video YouTube.

Poslední radu, nikoli však nedůležitou, kterou máme k využití výkonu LinkedIn Pulse, je využít vaše networkingové dovednosti. Hustá síť kontaktů z LinkedInu je předpokladem pro zvýšení návštěvnosti nejen vašich blogových přípěvků.

Publikovali jste odborný článek o určitém tématu a chcete, aby si to všimli odborníci s podobnými názory? Jedním z nejlepších způsobů, jak to udělat, je dostat se do oblíbené skupiny LinkedIn. Staňte se členem skupiny, spojte se s administrátorem a začněte se skupinou sdílet svůj obsah.

Zdroj: strong-social.com

Related posts

Leave a Comment