LinkedIn uvedl nového průvodce reklamami

LinkedIn Ad Types

LinkedIn spustil praktický nový přehled různých možností reklamy, který zahrnuje informace o velikosti obrázku, možnosti výzvy k akci, technické požadavky a další pro každý typ reklamy, což pomáhá nastínit, jak maximalizovat vaše kampaně na platformě.

Jak vysvětlil LinkedIn:

„Náš nový průvodce reklamami na LinkedIn je komplexním zdrojem specifikací reklam na LinkedIn, doporučení ohledně formátování a obecných informací. Naleznete zde všechny související podrobnosti o čtyřech různých kategoriích reklam na LinkedIn: sponzorovaný obsah, sponzorované zprávy, Lead Gen formuláře, a textové a dynamické reklamy a také různé formáty reklam dostupné v každé z nich.“

Jak poznamenává LinkedIn, průvodce je rozdělen do čtyř odlišných kategorií:

  • Sponzorovaný obsah – reklamy s jedním obrázkem, videoreklamy, reklamy na karuselu
  • Sponzorované zprávy – reklamy v konverzacích, reklamy ve zrpávách
  • Lead Gen formuláře
  • Textové a dynamické reklamy – textové reklamy, bodové reklamy, reklamy následovníků

Každá část obsahuje samostatnou stránku s přehledem pro každý typ reklamy, která poskytuje úplnou sadu požadavků a specifikací.

Je to užitečný seznam klíčových podrobností, které potřebujete znát, abyste maximalizovali výkon své kampaně na LinkedInu.

Již v únoru mateřská společnost LinkedInu, Microsoft, uvedla, že relace LinkedIn vzrostly za poslední tři měsíce roku 2020 o 30%, zatímco celkový výnos platformy vzrostl v tomto období o 23%.

Nového průvodce reklamami na LinkedIn najdete zde.

Zdroj: socialmediatoday.com

Related posts

Leave a Comment