Pinterest spouští nový tým pro urychlení vývoje produktů a funkcí

Pinterest TwoTwenty

Zatímco Pinterest hledí na další fázi eCommerce a usnadňuje objevování produktů, platforma oznámila spuštění TwoTwenty, specializovaného týmu inženýrů, designérů a expertů na obsah a produkty, kteří se zaměří na testování a spouštění nových nápadů pro platformu.

Jak vysvětlil Pinterest: „Nápady přicházejí z celé společnosti prostřednictvím Makeathons a portálu pro podávání nabídek nazvaného ‚Idea Factory‘. TwoTwenty se pak pustí do výzkumu, prototypování a testování, aby identifikoval vlastnosti s trakcí. Po experimentování jsou tyto nápady vytvářeny ve velkém měřítku a předávány dalším týmům ve společnosti.“

Jde tedy v podstatě o specializovanou projektovou skupinu, poněkud podobnou týmu NPE na Facebooku, i když se zaměřuje na testování nových nástrojů a funkcí v aplikaci, na rozdíl od objevování zcela nových aplikací týmu NPE.

Myšlenka je taková, že tým TwoTwenty bude moci rychleji testovat a prosazovat nové projekty a poskytovat Pinterestu stálý tým Makeathon, který bude pokračovat v opakování a experimentování na základě nejnovějších trendů a nápadů.

Pinterest říká, že prvním počinem TwoTwenty byly živě streamované události tvůrců, které vyvinul na základě zpětné vazby od tvůrců a Pinneru. To nakonec vyústilo v Pinterest TV, kterou oficiálně oznámil začátkem tohoto měsíce.

To se opírá o rostoucí zájem o obchod s živými přenosy, který je v Číně již obrovský. Popularita nakupování v přímém přenosu mezi čínskými spotřebiteli vedla k tomu, že Pinterest, YouTube a Facebook (nebo Meta) zkoušely své vlastní projekty živého nakupování, aby zjistily, zda mohou vzbudit větší zájem.

Soulad s tímto širším trendem naznačuje, že TwoTwenty bude sledovat více než jen zpětnou vazbu Pinners, přičemž celkové změny v odvětví jej pravděpodobně také nasměrují při vytváření nových nástrojů a doplňků.

Přečtěte si více na: socialmediatoday.com

Related posts

Leave a Comment