Reddit spouští nový projekt Avatar podobný NFT, který uživatelům umožňuje zakoupit si vlastní avatary Reddit

Reddit CollectibleAvatars

Reddit uvádí na trh novou sérii sběratelských avatarů, což jsou v podstatě umělecké reimaginace postavy značky Snoo, které si uživatelé mohou koupit a následně použít v aplikaci.

Jak vysvětlil Reddit: „Sběratelské avatary jsou avatary z limitované edice vytvořené nezávislými umělci ve spolupráci s Redditem a poskytují vlastníkům jedinečné výhody na platformě Reddit. Pokud si někdo nastaví svého sběratelského avatara jako svého avatara na Redditu, může kombinovat avatarskou výbavu s dalším avatarem a příslušenstvím Reddit a jeho profilový obrázek v sekcích komentářů bude mít efekt jako záře.“

Takže profilové obrázky NFT s přidanou „funkcí“, což ve skutečnosti není hlavní prodejní argument. Ale možná, Redditors budou mít zájem o koupi a ukázat svou jedinečnou osobnost ve formě avatara.

Kromě toho, že si můžete přizpůsobit vlastní Snoo, avataři Reddit vám také umožňují podporovat umělce, přičemž původnímu tvůrci platí část nákladů za každého prodaného sběratelského avatara.

Avataři jsou také připojeni na blockchain, což dává majitelům práva používat jejich jedinečný obrázek na Redditu i mimo něj.

Kolik byste tedy očekávali, že zaplatíte za svůj Reddit NFT?

Zde je další způsob, jak se liší od modelu NFT: “Každý avatar byl oceněn pevnou částkou a je možné jej zakoupit za fiat měny.”

Nemusíte se tedy stát odborníkem na dynamiku trhu, abyste pochopili, kolik skutečně musíte zaplatit, a přitom stále získáte univerzální protokol vlastnictví, který je dodáván se sledováním na blockchainu.

„Sbíratelní avataři jsou aktuálně uloženi na Polygonu, univerzálním blockchainu kompatibilním s Ethereem. Vybrali jsme Polygon pro jeho nízkonákladové transakce a závazky udržitelnosti.“

Reddit neuvedl konkrétní podrobnosti o nákladech na každý obrázek, ale zdá se, že ceny se budou pohybovat od 9,99 do 74,99 dolarů, v závislosti na designu.

Přečtěte si více: socialmediatoday.com

Related posts

Leave a Comment