Twitter testuje nahrazení „Retweetů a komentářů“ novým počtem „Citací“

Twitter Quotes

Po nedávném zavedení nového samostatného seznamu „Retweety“ a „Retweety s komentářem“ v každém tweetu, aby byla zajištěna větší transparentnost při zapojení, Twitter nyní experimentuje se zjednodušeným seznamem „Citace“, který by nahradil „Retweety s komentářem” na hlavní prezentační obrazovce.

Jak vidíte v příkladu, který sdílel komentátor sociálních médií Matt Navarra, někteří uživatelé nyní vidí nově počet „Citací“, což je „Retweety a komentáře“ zobrazené pod jiným jménem. Reverzní inženýrská odbornice Jane Manchun Wong oznámila, že minulý týden viděla nový zápis v kódu aplikace Twitter.

Jak již bylo uvedeno, Twitter v květnu oficiálně spustil své nové seznamy tweetů, které rozdělily tyto dvě kategorie do jejich vlastního počtu v detailu tweetu.

Twitter poté také změnil znění seznamu u každého tweetu na „Retweety a komentáře“, ale nyní se snaží zobrazit celkový počet každého v hlavním tweetu. Mít jak „Retweety“, tak „Retweety s komentářem“ v jednom řádku pod samotným tweetem vypadá asi trochu zaplněně, takže místo toho použije kratší značku „Citace“.

Dilema pro Twitter bude srozumitelnost – rozumějí uživatelé odkazu na „Citace“ v této kapacitě natolik, aby fungoval jako účinná změna zápisu?

Twitter se snažil o to, aby jeho platforma byla v posledních několika letech srozumitelnější poté, co různé zprávy o zpětné vazbě naznačily, že je obtížné se s touto platformou sžít, což bránilo jejímu používání. Malé změny jako takové jsou důležité, i když ve funkčním smyslu nemají žádný skutečný dopad na to, jak většina lidí interaguje.

Skutečně to nebude mít hromadný dopad na většinu uživatelů, ale stojí za zmínku potenciální změny a úvahy, které s takovými rozhodnutími souvisejí. Twitter musí zajistit, aby poskytoval snadno přístupná data a statistiky jednoduchým a snadno pochopitelným způsobem.

Ačkoli je to spíše bod zájmu běžných uživatelů, v určitých kontextech by mohl mít větší význam.

Zdroj: socialmediatoday.com

Related posts

Leave a Comment